Polecane strony

 

 

 

 

Autorzy

 • Dr Barbara Surma

  jest absolwentką oraz adiunktem Akademii Ignatianum w Krakowie. Ukończyła również pedagogikę przedszkolną w Akademii Pedagogicznej w Krakowie oraz studia katechetyczne w Centrum Formacyjnym Il Buon Pastore w Rzymie pod kierunkiem Sofii Cavalletti. Zafascynowana pracą z małymi dziećmi od wielu lat jest wychowawcą i katechetą w Przedszkolu Integracyjnym Montessori w Krakowie. Swoim doświadczeniem pedagogicznym dzieli się ze studentami i nauczycielami montessoriańskimi, prowadząc kursy w kraju i za granicą. W wolnych chwilach podróżuje, wędruje górskimi szlakami i jeździ na rowerze.

 • Dr Agnieszka Płusajska-Otto

  jest adiunktem na Wydziale Nauk o Wychowaniu i kierownikiem Podyplomowego Studium Logopedii z Emisją Głosu Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyła pedagogikę specjalną na Uniwersytecie Łódzkim, logopedię na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz emisję głosu na Uniwersytecie Warszawskim. Praca logopedyczna z dziećmi w wieku przedszkolnym była bezcennym doświadczeniem i inspiracją do stworzenia serii gier logopedycznych ułatwiających jej pacjentom prawidłową realizację trudnych głosek. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną.

 • Chris Manville

  z wykształcenia jest aktorem i nauczycielem montessoriańskim. Przez 10 lat pracował w Paint Pots Montessori School & Creative Classes w Londynie. W 2000 roku został wykładowcą w Międzynarodowym Centrum Montessoriańskim, a od 2005 roku pracuje jako niezależny konsultant i szkoleniowiec, doradzając nauczycielom szkół i przedszkoli montessoriańskich oraz władzom oświatowym Londynu. Jest ojcem dwóch córek: Jaz i Elli, które nieustannie inspirują go do podejmowania nowych działań i dzielenia się zamiłowaniem do sztuki z dziećmi, młodzieżą i nauczycielami. 

  "

Strony:
 
 • Dodaj link do:
 • www.facebook.com